Korunma ve Bakım Altında Bulunan Çocuklarımız ile İftar Yemeği


 

Müdürlüğümüze bağlı Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi müdürlüğü çatısı altında korunma ve bakım altında bulunan, kuruluşumuzdan reşit olarak ayrılan, halen üniversitede eğitimine devam eden koruma altındaki çocuklarımıza 07/05/2019 tarihinde iftar yemeği programı düzenlendi.

İlimiz Polis evinde düzenlenen iftar yemeği programına Sayın Valimiz Yunus SEZER, Sayın Hanımefendi Canan SEZER, İl müdürümüz Hatice UĞURLU Sn. Belediye Başkanımız Mehmet SAYGILI, Garnizon Komutamız Selami ASLAN ve eşi Ayşegül ASLAN, İl emniyet müdürümüz Mahmut ÇORUMLU, işkur müdürü Yasin TEKİN ve Sgk il Müdürü Veli KARACAKÖYLÜ katılım sağlandı.

Programda korunma ve bakım altında bulunan çocuklarımızın ramazana özel tiyatro gösterileri, ilahi söylemleri ve korunma ve bakım altında bulunan en iyi Kur’an-ı Kerim okuma yarışması Karadeniz 2. Si üniversite öğrencisi kızımız Eda Esma YUSUFOĞLU Kur’an tilaveti ile program devam etmiştir. İftardan sonra yine Eda Esma YUSUFOĞLU’nun yemek duası, İl müdürümüz ve Sayın Valimizin konuşmalarıyla program sona ermiştir.

İftar yemeğinin sonunda eski Türk geleneği olan çocuklarımıza ve misafirlerimize macun şekeri ikram edilmiştir.


 


Sonraki Sayfa: Ramazan Ayının İlk İftarında Şehit Yakınları,Gaziler ve Gazi Yakınlarımız ile Buluşuldu.

Önceki Sayfa : Şehit ÖZDEMİR Son Yolculuğuna Uğurlandı