Aile Haftası Kapsamında İftar Yemeğinde Bir Arada

Aile Haftası münasebetiyle ve Bakanlığımız Sosyal ve Ekonomik Destek (SED) Hizmetinden yararlanan çocukların okul dışı zamanlarını değerlendirmek, akranları ile eşit fırsatlara kavuşabilmeleri için akademik, sosyal, kültürel ve sportif etkinlikler ile buluşturmak amaçlarıyla faaliyete geçirilen Okul Destek Projesi kapsamındaki çocuklarımız ve aileleri ile Sosyal Uyum Projesi kapsamında Suriyeli çocuklarımız ve aileleri ile iftar yemeği programı düzenlenmiştir.
İftar Programımız Sn. Vali Yardımcımız Emin ALICI başkanlığında  İl Müdürümüz Hatice UĞURLU, Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfı Müdürü Murat KILIÇ, Göç İdaresi Müdürü Mesut DOĞAN, İl Jandarma Komutanlığı ile İl Emniyet Müdürlüğümüzden misafirlerimizinde katılımları ile gerçekleşti. Günün anlam ve önemine binayen İl Müdürümüz Hatice UĞURLU yapmış olduğu konuşmalarında '' Bu mübarek Ramazan-ı Şerif Ayında Ailenin önemi ve Bizlerin Büyük Aile olduğunu her durumda birbirimize destek olmamız gerektiği ayrım yapmadan kardeşçe elele bütün sorunların üstesinden geleceğimizi'' vurguladı.
İftar yemeğinden sonra çocuklarımıza uçan balonlar ile dondurma ikramı yapıldı. İl Müdürümüz Hatice UĞURLU Suriyeli  ailelerimiz ile SED Hizmetinden yararlanan ailelerimizin tamamıyla tanışarak her biriyle tek tek sohbet etti.  Ailelerimiz memnuyetini ve teşekkürlerini belirterek programdan ayrıldı. 


Sonraki Sayfa: 5395 Sayılı Çocuk Koruma Kanunu Toplantısı İl Müdürlüğümüz Toplantı Salonunda Gerçekleşti

Önceki Sayfa : KKTC Milli Mücadele Madalya Tevcih Töreni Gerçekleştirildi.