5395 SAYILI ÇOCUK KORUMA KANUNU KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI YAPILDI

5395 sayılı Çocuk Koruma Kanunu toplantısı 19/04/2018 tarihinde İl Müdürlüğümüz toplantı salonunda Vali Yardımcısı Sait ÖZKILINÇ başkanlığında gerçekleşti.

Söz konusu toplantıya Vali yardımcısı Sait ÖZKILINÇ, Belediye Başkan Yardımcısı Halil DANACI, İl Jandarma komutanı İbrahim Ayhan VURAL, İl Emniyet Müdürü Mahmut ÇORUMLU, Cumhuriyet Savcısı Yavuz ERTUGAY, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Atanur AYDIN ve kurum kuruluş Müdürleri katıldı.

Söz konusu toplantıda çocukların korunması, yaşamlarını kolaylaştırılması için gerekli tedbirlerin alınması ve  çocuklarımızın ihmal ve istismarının önüne geçmek; ayrıca kötü alışkanlıklardan koruyarak daha sağlıklı ve değerlerine sahip çıkan bir toplum oluşturabilmek için bilinç düzeyinin artırılması için kurumlar arasında koordinasyonu sağlanması ile ilgili konular ve Çocukların Korunması için yapılması gerekenler konuşuldu.


Sonraki Sayfa: Kırıkkale Barosu Çocuk Hakları Üyeleri Tarafından Çocuklara Karşı İşlenen Suçlar Konusunda Bilgilendirme Eğitimi Gerçekleşti.

Önceki Sayfa : Çocuklarımızın Konya Gezisi